Yükleniyor...

(0216)390 45 95
(0552) 999 5 999

Psiko Kinesiyoloji (PİKİ)

images

Psiko Kinesiyoloji (PİKİ)

(PİKİ)

Bilinçaltınızı Formatlayın!

PİKİ ile bizi engelleyen, sonuçta mutsuz eden negatif inançlarımızı kas testi ile buluyor ve bizi destekleyen inanç tohumlarını ekebiliyoruz.Yani, bilnçaltımıza format atabiliyoruz.
PiKi teknikleri ile bizi sabote eden bilinçaltı programların neler olduğunu:
    •    Keşfederiz
    •    Kayıtları sileriz
    •    Bize destek olacak şekilde değiştiririz.
PSİKOKİNESİYOLOJİ ,yani PİKİ ile enerji akışımızda tıkanma, zayıflama ya da ters akış gibi bozukluklar olduğunu anlama ve düzeltme şansımız oluyor. Bu dengeyi yeniden kurmak, daha doyumlu ve aktif yaşama imkanı sağlıyor ve bağışıklık sistemi de düzgün çalışıyor.

Ayrıca,enerji testi ile bilinçaltında olan inançları görebiliyoruz. Amacımız kişinin kendini sabote ettiği, engellediği negatif kayıtlarını keşfetmesi ve onları olumluya dönüştürmesi.
Bilinçaltı kayıtlarımızın çoğu 0-6 yaş arasında oluşuyor, amacı da bizi korumak.Orada nasıl bir kayıt varsa , hayatımızı da ona göre yönlendirmemizi sağlıyor. Eğer, bilinçaltında “ben değersizim” inancı varsa, hayatımızda kendimizi değersizleştirecek şeyler yapıyoruz. İrademizle önüne geçemediğimiz ve denedim ama yapamıyorum dediğimiz bize zarar veren davranışlarımızın altında büyük ihtimalle bilinçaltı inançlarımız yatıyor. PİKİ ile bizi engelleyen, sonuçta mutsuz eden negatif inançlarımızı kas testi ile buluyor ve bizi destekleyen inanç tohumlarını ekebiliyoruz.Yani, bilnçaltımıza format atabiliyoruz.
Ardından da hedefe doğru adım atmak gerekiyor, işte burada bilinç ve irade devreye giriyor.

Ücretsiz Servis

Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimize ait ulaşımınızı kolaylaştırmak amacıyla ve fiziki engelli hastalarımıza hizmet etmesi için servis seçeneklerimiz bulunmaktadır. Güzergahı ve servis ile alakalı konular hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Online Randevu Formu

image